Wat krijg je als je collega's met verschillende achtergronden samenbrengt? Juist een dijk van een engineersclub. Ook wel de machinekamer of stuurhut genoemd. Eelke is hier Lead Engineer en vertelt in dit artikel alles over zijn dag bij VolkerWessels Telecom
Joep is junior accountmanager bij Hyrde, een techbedrijf van VolkerWessels Telecom. Tegelijkertijd volgt hij ook het traineeship bij VWT, waarin hij bezig is met zijn persoonlijk ontwikkelplan. Lees meer over Joep zijn verhaal.
Shayan was voordat hij bij VWT kwam werken nog onbekend in de wereld van engineering. Inmiddels komt hij op stoom om een ervaren engineer te worden. Hoe het is om als onervaren engineer bij VWT te gaan werken lees je in dit artikel.
Jesper volgde succesvol het traineeship bij VolkerWessels Telecom waar hij veel leerde over zijn persoonlijke- en professionele ontwikkeling. Vandaag de dag is Jesper Administratief Specialist en voorlopig nog niet klaar met zijn ontwikkeling.
Abdul en Michele werken op de research & development afdeling van ons techbedrijf MapXact. Iedere dag werken zij aan de doorontwikkeling van onder andere de grondradar. Met een doel: de ondergrondse wereld in kaart brengen, net zoals Google Maps dat met de bovengrondse wereld doet.
Collega Marc Happel is monteur bij VolkerWessels Telecom. In deze video neemt hij je mee in het reilen en zeilen van een monteur bij VolkerWessels Telecom.
Media player
Rick Wessel
Rick Wessel is uitvoerder bij VolkerWessels Telecom en een bekende binnen het bedrijf. Rick werkt al 10 jaar bij VWT en is begonnen als grondwerker en opgeklommen naar zijn huidige functie. Hij vertelt graag over zijn ervaringen bij VWT.
Hari en Johan zijn uitvoerders bij VWT. Zij vertellen over de werkzaamheden die bij de rol van uitvoerder horen, maar ook hoe zij het werken voor VWT ervaren.
Media player
Joy en Mounir
Joy en Mounir werken op de Customer Service Desk (CSD) bij VolkerWessels Telecom. Op de frontoffice staan ze klanten te woord en beantwoorden ze vragen over het werk wat wij verrichten. Joy en Mounir vertellen over hun werkzaamheden.
Maak morgen mogelijk bij VolkerWessels Telecom. Collega's Ymke, Kerstin, Amiet, Paul, Yvon, José en Bjorn vertellen je over het reilen en zeilen bij VWT.
Media player
Rob Jansen
Rob zorgt dagelijks voor een perfecte voorbereiding van het werk. Zo kunnen zijn collega's zonder risico's aan de slag. Benieuwd hoe Rob morgen mogelijk maakt? Lees snel verder!
Menno is storingsmonteur bij VolkerWessels Telecom en neemt je samen met zijn collega Rene mee tijdens een dagje als storingsmonteur. Benieuwd hoe het werk als storingsmonteur bij VolkerWessels Telecom eruit ziet? Bekijk dan snel de video!
Media player
Gerard Haveman
Gerard is uitvoerder bij VWT en zorgt ervoor dat zijn projecten van A tot Z vlekkeloos verlopen. Benieuwd hoe Gerard morgen mogelijk maakt? Lees hier zijn verhaal!