Meemaker worden kan nu sinds twee jaar bij verschillende sportevents. We hebben dit initiatief gestart omdat we elke dag werken aan projecten die impact maken en omdat we geloven dat je pas écht begrijpt wat ergens achter zit als je het zelf meemaakt.

Bij VolkerWessels maken we toekomst. Dat doen we met bouw- en infraprojecten door heel Nederland, maar ook door te investeren in sport. Want sport en onze projecten hebben meer gemeen dan je denkt. Het draait om teamwork, voorbereiding, strategie en presteren op het moment dat het moet. Net zoals onze collega’s dat dagelijks doen op de bouwplaats.

Met Meemakers willen we je daar onderdeel van maken. Niet als toeschouwer op afstand, maar van dichtbij. Want achter een wielerwedstrijd schuilt veel meer dan alleen kilometers fietsen. En achter een project veel meer dan alleen beton, staal of asfalt. Het gaat om mensen, samenwerking, vakmanschap en de drive om samen vooruit te gaan.

Door Meemaker te worden ervaar je zelf hoe wij samen toekomst maken op én naast het parcours.


Een dag mee bij de Amstel Gold Race als fan van VolkerWessels Cycling Team.

In deze vlog krijg je een inkijkje in één dag tijdens de Amstel Gold Race. Je ziet de sfeer, de voorbereidingen en wat er allemaal komt kijken bij een wedstrijddag.

Maar dit is nog maar het begin. Als Meemaker krijg je nóg meer te zien dan in deze vlog past. Je gaat echt achter de schermen: van tactiekbesprekingen en voedingsschema’s tot slaapritmes, het werk van de mecaniciens en de coaching rondom de koers. Waar de vlog je een indruk geeft, beleef je het als Meemaker van dichtbij en in volle omvang.


Progamma van een Meemaker bij de Amstel Gold Race 2026

Op vrijdag 18 april word je welkom geheten in Maastricht en verblijf je een nacht in het teamhotel, midden in de actie.

Je krijgt een exclusief kijkje bij de voorbereidingen op de Amstel Gold Race en spreekt met teamleden over tactiek, statistieken, voeding, ervaringen en nog veel meer.

Je overnacht in het teamhotel

Op 19 april rijd je mee in een teamauto over het parcours van de eerste Touretappe, waarbij je alles meekrijgt van hoe de renners zich voelen en hoe het team werkt tijdens de race.

Je ontmoet twee andere nieuwe wielerfans waarmee je deze unieke ervaring deelt.


Ervaringen van Meemakers

"Het wat een onvergetelijke ervaring. Een leerzame, leuke en unieke ervaring die mijn blik op de wielerwereld echt heeft verbreed."

"Wat het zo bijzonder maakte was de manier waarop we echt onderdeel werden van het team. Dankzij de open houding van iedereen was het makkelijk om zowel de rensters als de staf in contact te komen en mee te kijken bij hun dagelijkse routine."

"Indrukwekkend om te zien hoe straks alles logistiek is georganiseerd. Er komt zoveel meer bij kijken dan als je toeschouwer langs de kant vermoedt."

Bekijk de actievoorwaarden.